אספקה ומשלוחים

המוצרים שקנית יגיעו אליך ארוזים בהתאם להזמנה שביצעת:

דואר רשום ללא עלות
שליח ללא עלות עד 7 ימי עסקים
איסוף עצמי מחנויות רונן חן ללא עלות עד 7 ימי עסקים

משלוח באמצעות שליח

השליחויות מתבצעות בימים א'-ה' בשעות 8:00-18:00, מומלץ להזין בעת הקנייה כתובת בה יהיה מישהו במהלך השעות האלה וודאו כי מספר הטלפון שמסרתם בעת הקנייה מעודכן, על מנת שחברת השליחויות תוכל לתאם מולך את השליחות. השליחויות מתבצעות על ידי חברת שילוח חיצוניות, ולכן אנו לא אחראים על עיכובים הקשורים בחברות השילוח. יחד עם זאת, בכל בעיה ניתן ליצור עמנו קשר בדוא"ל ronenchen@ronenchen.com או בטלפון 03-5188433 שלוחה 2.

משלוח בדואר רשום

במקביל למשלוח המוצרים שרכשת ישלח אליך מייל עם מספר מעקב של החבילה שנשלחה. באמצעות המספר תוכלי לבדוק באתר רשות הדוארהיכן נמצאת החבילה.

מעקב אחר הזמנה

לאחר ביצוע הקנייה יישלח אליכם אישור בדואר אלקטרוני על ביצוע הפעולה בתוך 48 שעות מסיום ביצוע עסקת הקנייה באתר. במידה והזמנתכם תקינה יישלח אליכם דוא"ל נוסף ובו אישור על כך שההזמנה בדרך אליכם.

החלפה או החזרה

ניתן להחליף או להחזיר אלינו כל מוצר, כל עוד לא נעשה בו שימוש או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו, ללא עלות כספית נוספת באמצעות דואר רשום או בהחזרה לאחת מחנויות רונן חן עד 14 יום לאחר קבלת המוצר. לאחר 14 יום לא תתאפשר החלפה או החזרה של מוצרים.

כללי החלפה או החזרה

אם ברצונך להחליף או להחזיר פריט שלחי לנו הודעה לשירות הלקוחות באמצעות דוא"ל ronenchen@ronenchen.com או בטלפון 03-5188433 ששלוחה 2, צייני את מספר ההזמנה, המוצר ברצונך להחליף או להחזיר וסיבת ההחלפה או ההחזרה. ללא הודעה לשירות הלקוחות לא תתאפשר החלפה או החזרה.

החזרה באמצעות הדואר

ההחזרה ללא תשלום באמצעות שובר הדואר המצורף למוצר אותו רכשת באתר האינטרנט. את המוצרים המוחזרים יש לשלוח באריזה המקורית של רונן חן עד 14 יום מקבלת המוצר.

החזרה לחנות רונן חן

ההחזרה לאחת מחנויות רונן חן היא ללא תשלום. באפשרותך להגיע לאחת מהחניות על מנת להחזיר/להחליף את המוצר שרכשת באתר האינטרנט. שימי לב, עליך להציג בחנות רונן חן את החשבונית שקיבלת עם קניית המוצר באתר האינטרנט, וכן מייל על אישור החלפה או החזרה. ללא החשבונית והאישור לא תהיה אפשרות לבצע החזרה או החלפה.  החזרת מוצרים תעשה עד 14 יום מיום קבלת המוצר המקורי. הזיכוי הכספי יינתן תוך 14 יום מיום קבלת המוצר חזרה אל רונן חן. אנו נספק החזר כספי מלא, ללא דמי ביטול, בהתאם להנחיות חברות האשראי. הזיכוי יבוצע באותם תנאים בהם העסקה חויבה. עבור עסקאות ששולמו באמצעות PayPal לא ניתן לקבל החזר כספי בחנויות הרשת, אלא באתר בלבד.
לפרטים נוספים קראי את התקנון שלנו
בכל שאלה, אנחנו כאן לרשותך, ronenchen@ronenchen.com

עדיין יש לך שאלות?

צוות שירות הלקוחות שלנו ישמח לעזור

כתבו אלינו
או התקשרי
שלוחה 03-5188433 2

ראשון - חמישי 09:00-17:00